Tıkla Ara!
Petek Servisi dogalgaz kombi kalorifer petek temizleme islemi

Petek temizleme Servisi

PETEK TEMİZLİĞİNDE ETKİLİ ÇÖZÜM 

petek temizliği uzmanlarca yapılan plan araştırması sonucu iki yılda bir yapılması gereken petek temizliği işlemimiz kaliteli bir şekilde yapıyoruz .

İşlem genel çağrı merkezimizden yapılan randevu sonrası başlayarak her türlü ofis , iş yeri , bina , iş hanı , vb olarak İstanbul genelinde size en yakın ekiplerimizi yönlendiriyoruz. Kombi ve peteklerim izin daha iç iyi yanması adına ve kombimizin daha randımanlı  daha rahat işlem görmesi petek temizliğine başlanır. 

Peteklerim izin yerinden sökülmeden hiç bir yer pislenme den tek tek temizlenir. kombi bakımımız ve petek temizliğimiz bu şekilde yapılır.

Petekler imiz daha verimli yandığı ısının odaya yapıldığı anlaşılması için kombi devreye girer ve kombi çalıştırılır. Kombi çalıştıkça petek havaları kontrol edilir. Petekler tek tek kontrol edildikten sonra hava projörü ile havaları alınır kombi peteklerin her yerine ısı dağıtana kadar beklenir , müşteri kontrolünden sonra teslim edilir. 

    Kış gelmeden önce kombi ve petek temizliği işlerini @teknikesyaservisimizle irtibata geçebilirsiniz.  Uzman ekiplerimiz tarafından etkili çözüm seçenekleri ile bütün bir kışı sıcak yuvanızda   rahat ve güvenli bir şekilde geçire bilirsiniz..

     Gecikmeden kış bakımı yaptırılırsa enerjide tasarruf elde edilir. Elde ettiğiniz enerji tasarrufu faturalarınıza yansıması soncu fatura ödemelerimiz azalacaktır. Kombiler imiz daha verimli daha uzun ömürlü olacaktır.  Kombi petek arası tesisat borularımız daha rahat çalışacaktır , buda ciddi ısınma maliyetini düşürecektir.

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.